Приєднуйтесь до нас в Telegram Telegram Підписатись

Материнское сердце всегда молится за благополучие, безопасность и счастье своего сына, но когда сын находится на войне, сердце матери преисполнено заботы и тревоги. В такие времена молитва становится особой опорой и оберегом для ребенка, придавая матери силу и веру в то, что его слова идут прямо к небесным высотам, где их услышит Оберегающий наших близких.

Слова молитвы очень мощны и способны соединять сердца матери и ее сына воина, даже если они находятся на расстоянии. Один из важнейших аспектов молитвы – это вера. Вера в то, что Бог всегда с нами и придает нам силу и защиту в самые трудные моменты. Вера, которую Господь оберегает и ведет к каждому шагу нашего сына, даже там, где мы не можем его достичь.

Вам может быть интересно: Молитвы за детей: защита, помощь и благополучие

Вот несколько молитвенных слов, которые матери могут использовать в своих молитвах за сына на войне на украинском языке:

 1. Молитва о защите:

  О мій Боже, я благаю Тебе, оберігай мого сина від усякого зла, ховай його під своїм крилом. Пошли йому ангелів своїх, щоб стояли на сторожі навколо нього і оберігали його на шляхах його служіння. Збережи його від небезпеки та принеси додому здоровим та міцним.

 2. Молитва о мире и надежде:

  Милосердний Господи, даруй моєму синові міцність у душі та тілі, допоможи йому залишатися мужнім у будь-яких обставинах. Дай йому надію на майбутнє, віру в перемогу добра над злом. Нехай Твоя любов заповнить його серце, а Твоя мудрість направлятиме його кроки.

 3. Молитва за мудрость и благоразумие:

  Господи, даруй моєму синові мудрість у прийнятті рішень, розсудливість у діях та розуміння на шляхах життя. Нехай Твоя світло проводить його крізь темряву війни, а Твоя милість оберігає його від помилок та небезпек.

 4. Молитва за крепкое сердце и духовную силу:

  О Господи, надай моєму синові міцне серце, щоб зійти із випробуваннями, які він зустріне на своєму шляху. Даруй йому силу духа, щоб не засумнівався в своїх переконаннях і служив Тобі, вірний своєму обов'язку.

 5. Молитва матери о сыне, находящемся на войне:

  Милосердний Боже, Отче наш, звертаюся до Тебе і схиляю коліна мого серця, серця матері, син якої знаходиться на війні.

  Боже Всемогутній, віддаю у Твою люблячу Батьківську руку життя сина мого і молю Тебе, Отче, бережи його життя від усякої кулі, від зради, від усякого полону. Укрий його Твоєю Святою рукою і допоможи йому виконати свій обов’язок, захищаючи Вітчизну від ворогів. У важку хвилину життя допоможи йому кликати до Тебе і покладатися тільки на Тебе і на Твоє Слово. Нехай Твоя милість і благодать буде з ним, щоб він був сміливим, мужнім і приймав правильні рішення — рішення від Тебе. Допоможи йому завжди пам’ятати, що життя його приховане з Христом у Тобі. Збережи його життя та дай йому пізнати радість виконаного обов’язку і радість перемоги над ворогом. Дякую Тобі, Отче, що воля Твоя благоуспішно виконується рукою Твоєю у житті мого сина. Славлю Тебе, Великий Боже, і поклоняюся Тобі. Амінь.

 6. Молитва оберег для сына на войне:

  "Господи, Ти - наш захисник і оборонець. Прославляючи Твоє ім'я, я благаю Тебе захистити мого сина [ім'я сина] під час його служби на війні. Надай йому розуміння, мудрість та розсудливість у небезпечних ситуаціях. Виключи його зі снів кошмарів і неспокою, а замість цього наповни його серце Твоєю надією та миром. Нехай моє дитя знає, що Ти завжди поряд з ним і що немає сили сильнішої за Твою захист.

  Дорогий Господи, я вірю, що Ти чуєш мої молитви, тому я залишаю цього сина в Твоїх руках з повною вірою та довірою. Заповідаю його долю Твоїм ніжним рукам і впевнена, що Ти стоїш поруч з ним у всіх його днях. Амінь."

Молитва матери за сына воина является живым и мощным средством поддержки и защиты. Она объединяет материнскую любовь, веру в Божью защиту и крепкую духовную связь между матерью и сыном. Молитва становится опорой в трудные моменты, придает силу и уверенность в том, что молитвы не остаются без ответа. Она оберегает, наполняет сердце надеждой и помогает пережить испытание военных времен.

Молитва матери за сына на войне – это искреннее обращение к Богу, изложенное словами любви, тревоги и надежды. Она утешает и вдохновляет, веря в то, что даже в отдаленном месте и среди тяжелых испытаний, материнская молитва достигает своей цели - оберегает и сопровождает сына в его жизненном пути.